پرشین استار
*** خوش امدید لطفا ثبت نام کنید *** با تشكر مديريت پرشين استار***
پرشین استار
*** خوش امدید لطفا ثبت نام کنید *** با تشكر مديريت پرشين استار***
پرشین استار
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرشین استار

پرشین استار

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية
المواضيع الأخيرة
» vpn رايگان يك ماه (U.S.A)
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-12-03, 01:38 من طرف masoudsheikhan

» انتی فیلتر برای ورود به فیس بوک
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-08-13, 12:39 من طرف faridh

» جک های برای ماه رمضان ۹۰
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-21, 02:22 من طرف reza

» Top 100 Romance Novels
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-21, 02:12 من طرف reza

» Romance novel
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-21, 02:11 من طرف reza

»  كلمات ولكن
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-19, 13:40 من طرف H-Z

»  أجمل حوار دار بين ذكر وأنثى
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-19, 13:37 من طرف H-Z

» شاهین نجفی(زندگی نامه)
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-19, 04:59 من طرف Admin

» 40 نكته براي كنتر غرايز جنسي
نیوکونگ فو Icon_minitime2012-05-16, 16:37 من طرف H-Z

مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
اليوميةاليومية
التبادل الاعلاني

انشاء منتدى مجاني

نیوکونگ فو

2 مشترك
نويسندهپيام
Admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Admin

تعداد پستها : 31

نیوکونگ فو Empty
پستعنوان: نیوکونگ فو   نیوکونگ فو Icon_minitime2011-10-27, 07:01

پیدایش نیوکونگ فو پایه اولیه نیو کونگ فو در سال 1362 گذاشته شده است .و مراحل تحقیق و تکامل آن در ابعاد علمی ، فلسفی و رزمی 17 سال بطول انجامید.در نهایت در سال 1379 اعلان موجودیت نموده و پس از ارائه فدراسیون ورزشهای رزمی توسط کمیته فنی وقت مورد نظر بررسی های دقیق کارشناسی قرار گرفت و طی نامه ای مجزا از طرف کمیته فنی به ریاست فدراسیون وقت مجوز رسمیت آن صادر گردید.
با عنایت و توجهات خاص باریتعالی اکنون این سبک در اکثر استانهای کشور و همچنین در بسیاری از کشورهای جهان در دو بخش مردان و زنان دارای نمایندگی فعال میباشد.

هدف از ابداع نیو کونگ فو

نیو کونگ فو سبکی است مردمی و مستقل دارای شخصیتی حقوقی که هدف آن تعلیم و بسط و گسترش هنر رزمی نیو کونگ فو در سطح جهان و ایجاد انگیزه در میان افراد بمنظور شکوفائی استعداد های نهفته و نیروهای درونی ، افزایش اعتماد بنفس ، دفاع از خود و ارتقاء هر چه بیشتر سطح توانایی جسمی و روحی بوده و با ایجاد هماهنگی بین عصب و عضله هنر جو میتواند بر هیجانات فکری و روحی و نفس اماره چیره گردد.
هر سبکی در زمان تحقق و شکل گیری بر مبنای نیازهای مشخص آن دوره پا به عرصه حیات میگذاردجدا از بافت ساختاری خویش ، بی تاثیر از نیازمندیهای روز نیست از اینرو با بررسی شناخت یک هنر رزمی به چگونگی فرهنگ ، مذهب ، نوع تفکر و نیازهای آن دورانمیتوان پی برداما با گذشت زمان و پیدایش نیازهای جدیدتر سبکها کاملتر شده و یا بطور کلی روش آنها دگرگون میشود . بنابر این با وجود دستاوردهایی که در دوران تدریس داشته ام و تحقیقاتی که در عرصه های علمی ، فلسفی و رزمی انجام گرفته ، توانستم زوایای مختلف سبک قبلی را مورد سنجش و مداقحه قرار داده و این دستاوردها را بصورت ارزشمند در هیات نیو کونگ فو در آورم.
پس از آن بودکه پیشکسوتان و مبدعان جرات و جسارت یافته ، سبک های تازه ای ابداع و پی ریزی نمودند و مجموعه این تلاشها باعث تشکیل فدراسیون کونگ فو گردید.
بنابر این هدف من از ساختار جدید نگرشی نو از زوایای متعدد بود تا هنر رزمی را با استاندارد های علمی و فنی روز مطابقت داده و هماهنگ سازم زیرا معتقدم هنرهای رزمی همانند سایر علوم در حال رشد و توسعه میباشد و این هدف میسر نخواهد بود مگر با همراهی و همگامی سایر علوم و دانشها.
هنر رزمی نیو کونگ فو یا بعبارت دیگر توسعه روش نوین درایت و دانایی حرکتی است نو که تمام اصول و فنون تکنیکی و تاکتیکی در آن بر اساس موازین علمی و در پیوندی ارگانیک و سیستماتیک طراحی شده است و از زیباترین حرکات فنی و فیزیکی نیز برخوردار میباشد.
لذا هنر جویان میتوانند در حداقل زمان به تواناییها و مهارتهای قابل توجهی دست یابند. همچنین باید توجه داشت که هیچگاه فرسوده و کهنه نمیشوند زیرا از قانون تغییر پذیری پیروی میکنند.
[center][img][/img]
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://ff24.mam9.com
reza
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
reza

تعداد پستها : 43

نیوکونگ فو Empty
پستعنوان: رد: نیوکونگ فو   نیوکونگ فو Icon_minitime2011-10-27, 07:11

دمت گرم دای رضا santa
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل