پرشین استار
*** خوش امدید لطفا ثبت نام کنید *** با تشكر مديريت پرشين استار***
پرشین استار
*** خوش امدید لطفا ثبت نام کنید *** با تشكر مديريت پرشين استار***
پرشین استار
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پرشین استار

پرشین استار

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية
المواضيع الأخيرة
» vpn رايگان يك ماه (U.S.A)
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-12-03, 01:38 من طرف masoudsheikhan

» انتی فیلتر برای ورود به فیس بوک
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-08-13, 12:39 من طرف faridh

» جک های برای ماه رمضان ۹۰
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-21, 02:22 من طرف reza

» Top 100 Romance Novels
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-21, 02:12 من طرف reza

» Romance novel
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-21, 02:11 من طرف reza

»  كلمات ولكن
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-19, 13:40 من طرف H-Z

»  أجمل حوار دار بين ذكر وأنثى
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-19, 13:37 من طرف H-Z

» شاهین نجفی(زندگی نامه)
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-19, 04:59 من طرف Admin

» 40 نكته براي كنتر غرايز جنسي
عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-05-16, 16:37 من طرف H-Z

مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
اليوميةاليومية
التبادل الاعلاني

انشاء منتدى مجاني

عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق

3 مشترك
نويسندهپيام
reza
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
reza

تعداد پستها : 43

عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Empty
پستعنوان: عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق   عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2011-10-29, 04:44

بازم در مورد عشقعشق یک جوشش کور است و پیوندی از سر نابینایی. اما دوست داشتن پیوندی است خودآگاه و از روی بصیرت روشن و زلال.عشق بیشتر از غریزه آب می خورد و هر چه از غریزه سر می زند بی ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع می کند و تا هر جا که یک روح ارتفاع دارد، دوست داشتن نیز همگام با آن اوج می گیرد.

عشق در غالب دلها ، در شکلها و در رنگها تقریبا مشابهی ، تجلی می شود و دارای صفات و حالات و مظاهر مشترکی است، اما دوست داشتن در هر روحی جلوه ای خاص خویش را دارد و از روح رنگ می گیرد و چون روحها ، برخلاف غریزه ها ، هر کدام رنگی از ارتفاع و بعدی و طعم و عطری دارند ویژه خویش، می توان گفت که به شماره هر روحی، دوست داشتنی است

عشق با شناسنامه بی ارتباط نیست و گذر فصلها و عبور سالها برآن اثر می گذارد، اما دوست داشتن در ورای سن و زمان و خراج زندگی میکند و بر آشیانه بلندش ،روز روزگار را دستی نیست... دوست داشتن چنان در روح غرق است و گیج و جذب زیباییهای روح که زیباییهای محسوس را به گونه ای دیگر می بیند.عشق طوفانی و متلاطم و بوقلمون صفت است. اما دوست داشتن آرام و استوار و پروقار است و سرشار از نجابت.

عشق با دوری و نزدیکی در نوسان است.اگر دوری به طول انجامد ضعیف می شود، اگر تمام دوام یابد به ابتذال می کشد و تنها با بیم و امید و تزلزل و اضطراب و " دیدار و پرهیز" زنده و نیرومند می ماند. اما دوست داشتن با این حالات ناآشناست.

نویسنده : آرزو
نوشته های دیگران ( 283 )

باز آن یار بی وفاباز آن یار بی وفا
باز آن یار با جفا
رفته بی من ای خدا
باز که شده درد آشنا
من تنها یا دل شدم
او با کی شد همنوا
او که با من میدمید
او که از من می شنید
حال رفته بی من چرا
راز دل شد برملا
من بی او خوابم نبرد
او با کی شد هم قبا
باز من دیوانه شدم
مست با بیگانه شدم
او در دلم جا خوش بکرد
من رسوا ترین رسوا
خوش بودم وقتی که بود
مست بودم با دلبران
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
جازمین لیزا

تعداد پستها : 1

پستعنوان: رد: عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق   عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-04-11, 01:50

عالیه واقعن همین طوره تو این دوره هرکی میاد ادعای عاشقی می کنه بعده یه مدت سرد میشه چرا باید انسانها اینقد بی ارزش شده باشن که با احساسات طرف مقابل بازی کنن من نمی تونم درک کنم
Admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
Admin

تعداد پستها : 31

پستعنوان: رد: عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق   عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق Icon_minitime2012-04-15, 11:31

خيلي خوب بود
بازهم از اين شعراها بزار دمت گرم
https://ff24.mam9.com

عشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــق
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1